Jacek Fedorowicz – Wieczór trzeci: Premiera


Szczegóły wydarzenia


Jacek Fedorowicz
Fot. Klub Komediowy

Jacek Fedorowicz, satyryk, rysownik, aktor, scenarzysta, felietonista, czynny bez przerwy od 1954 roku, znany szerszej publiczności z programu satyrycznego „Dziennik Telewizyjny” i licznych komediowych kreacji filmowych i radiowych, zaprezentuje na scenie Klubu Komediowego kolejną odsłonę swojego autorskiego wieczoru.

 

Kiedy przyjął  nasze zaproszenie na wieczór wspomnieniowy,  zatelefonował, że musi podzielić CVna odcinki, bo mu się na jeden raz nie mieści. Obiecał nie pokazywać albumów rodzinnych i zdjęć z wakacji. Ale projektor filmowy, owszem, wykorzysta. Zobowiązał się wykonać co najmniej dwa monologi rozśmieszające, pod warunkiem, że nie będziemy na niego wołali „standuper”.

 

Ten solowy występ będzie dużą atrakcją dla wszystkich fanów artysty oraz dla tych, którzy nie znają jeszcze twórczości Jacka Fedorowicza. Autor zaprezentuje swoje najciekawsze monologi komediowe, felietony oraz fragmenty Dziennika Telewizyjnego. Cały występ jest nie tylko doskonałą okazją do lepszego poznania repertuaru dokonań Jacka Fedorowicza, ale również świetnym przykładem jak w inteligentny, ironiczny sposób i z dużą klasą można nadal żartować z aktualnych spraw.

 

4 listopada (środa), godz. 19:00

Klub Komediowy, ul. Nowowiejska 1

Bilety: 25 zł

Rezerwacja: http://komediowy.pl/, rezerwacje@komediowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *