Pierwszy Świętokrzyski Dzień Seniora w Ośrodku Polanika


Szczegóły wydarzenia


Po raz pierwszy w naszym regionie 9 października odbędzie się wyjątkowe wydarzenie przygotowane specjalnie z myślą o seniorach z województwa świętokrzyskiego. Świętokrzyski Dzień Seniora, po raz pierwszy organizowany będzie w Ośrodku Rehalibitacyjno – Wypoczynkowym Polanika przy ul. Laskowej 95 w Chrustach k. Zagnańska. Wydarzenie dla uczestników jest bezpłatne. Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

 
Świętokrzyski Dzień Seniora rozpoczniemy od odtańczenia poloneza przez wszystkich uczestników oraz błogosławieństwa od bpa Kazimierza Ryczana. Nie zabraknie również ćwiczeń z Iwoną Wentą oraz Konkursu Talentów z nagrodami od Max Medical i Ośrodka Polanika, do którego trwają zapisy lokalnych grup prezentujących swoje muzyczne i taneczne umiejętności. Wylicytujemy również filiżanki z Ćmielowa oraz antyczny zegar od Vive Group. Wystąpi również gwiazda: Krzysztof Kisiała KIS. Dla wszystkich uczestników czekać będzie również bezpłatny poczęstunek: żurek, kawę i herbatę.

 
Uczestnicy będą mieli okazję zwiedzenia Oceanarium, Stajni oraz Parku Miniatur
w promocyjnych cenach. Partnerzy przygotowali dla seniorów badanie słuchu, ciśnienia, analizę składu ciała oraz smakołyki z Eko Bazaru. Do dyspozycji gości będzie również lekarz, fizjoterapeuci, psychoterapeuta oraz refleksolog. Ponadto seniorzy będą mieli okazję uczestniczyć w licznych warsztatach rękodzieła oraz prelekcjach o tym jak strzec swoich danych osobowych oraz używać nowych technologii.
 

  • “Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy Polanika położony jest na terenie Gminy Zagnańsk w Świętokrzyskim Parku Narodowym. Zapraszamy wszystkich seniorów na specjalnie dla nich zorganizowany Świętokrzyski Dzień Seniora, gdzie będą mieli szansę przyjrzeć się bliżej naszej działalności” – mówi Paulina Baran, dyrektor generalna Kompleksu Świętokrzyska Polana.

Grupy zainteresowane udziałem w konkursie lub przyjazdem na Świętokrzyski Dzień Seniora prosimy o wcześniejsze zgłaszanie pod adresem paulina.pieta@polanika.pl lub pod numerem telefonu 791000837.

Kontakt: Paulina Pięta
791 000 837

http://www.polanika.pl/
https://www.facebook.com/events/1265718770113249/

sds-plakat-1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *