„Seniorze! Czuj się bezpiecznie w swoim mieście!” – warsztaty


Szczegóły wydarzenia


 

seniorze1Serdecznie zapraszamy osoby powyżej 60 roku życia na warsztaty profilaktyki kryminalnej, podczas których eksperci Towarzystwa Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych Paragraf 22 przedstawią aktualne i najbardziej uciążliwe praktyki przestępców, a także pomogą rozwiązać wybrane problemy codzienne Seniorów. Szczególny nacisk podczas naszych warsztatów położony jest na umożliwienie uczestnikom wykorzystania w praktyce zdobytej wiedzy oraz wspólne wypracowanie schematów postępowań zwiększających bezpieczeństwo osób starszych.

Program warsztatów zawiera m.in.:

– Praktyczne porady jak prawidłowo zabezpieczyć swoje mieszkanie i nie dać się włamywaczom

– Wyłudzenia pieniędzy przez przestępców to nie tylko „metoda na wnuczka” – dowiedz się, do jakich podstępów uciekają się teraz oszuści!

– Porady zawodowych prawników dotyczące agresywnych praktyk sprzedażowych (telemarketing, akwizycja) i innych codziennych problemów Seniorów

Serdecznie zapraszamy w (puste miejsce, ale tym razem: dniu 14 października, w godzinach 17:30-20:30 do Klubu Sąsiedzkiego – filii Wolskiego Centrum Kultury, przy ul. Młynarskiej 35a, w Warszawie.

Zapisy i kontakt z organizatorami pod adresem mailowym: warsztaty@paragraf22.eu oraz pod numerem telefonu 575 122 312

Warsztaty są częścią projektu Paragraf bliżej ludzi: kierunek bezpieczeństwo współfinansowanego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, organizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

seniorze2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *