Tydzień Bibliotek 2016 w Bibliotece Jagiellońskiej – Biblioteka dla seniora


Szczegóły wydarzenia


Na naszym szkoleniu dowiedzą się Państwo jak polepszyć swoją pamięć. Zmierzą się też Państwo z własną oceną pamięci – czy rzeczywiście jest taka zła? A może jest lepsza niż się wydaje na pierwszy rzut oka? Podczas warsztatów będzie można nauczyć się również technik pomagających zapamiętywać liczby (piny do kart czy daty urodzin naszych znajomych) oraz listy zakupów. Zapraszamy wszystkich chętnych poznać sekrety swojej pamięci!

 

Prowadzenie:
Rafał Lasek – student III roku Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Należy do Sekcji Trenerskiej FLOW KNSP UJ, gdzie zdobywa wiedzę na temat trenerstwa, a także pracuje nad swoim warsztatem poprzez prowadzenie szkoleń. Dotychczas prowadził szkolenia takie jak: „Wystąpienia publiczne” dla pracowników Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie czy „Mnemotechniki” dla seniorów.

 
Monika Ziembińska – absolwentka Edukacji Artystycznej na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Od ponad dwóch lat realizuje w Czytelni Naukowej Krowoderskiej Biblioteki Publicznej własny projekt animacji kultury dla seniorów. Obecnie studentka Psychologii w Zarządzaniu na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Należy do Sekcji Trenerskiej FLOW.
 

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.

Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona.

Zachęcamy do zgłaszania swojej obecności pod adres  projekty.bj@uj.edu.pl

Zapraszamy!

tydzień bibliotek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *