Portale randkowe dla seniorów – sposób na poszukiwania nowej miłości

portale randkowe dla seniorówW naszym społeczeństwie istnieje mylne przeświadczenie, że samotne osoby po pięćdziesiątym roku życia nie powinny się już umawiać na randki. W taki stereotyp od lat wierzy wielu ludzi i ciężko z nim walczyć. Ale dlaczego starsze osoby mają być skazane na samotność?


Nowe znajomości można zawrzeć niemalże wszędzie np. w sklepie, na spacerze czy w klubie seniora. Jednakże coraz więcej osób korzysta z komputera i to on staje się doskonałym miejscem, by poznać kogoś nowego. Często takie nowe znajomości potrafią przerodzić się w poważny związek.
Podpowiadam na jakie strony warto wejść.
 
1. Sympatia.pl
http://sympatia.onet.pl/
Proste, darmowe logowanie. Poza tym na tym portalu przeczytacie również wiele ciekawych artykułów utrzymujących się w tematyce damsko-męskiej.
 
2. Razem50plus.pl
https://razem50plus.pl/
Na tym portalu oprócz wyszukania i czatowania z interesującymi Was osobami możecie brać udział w różnego rodzaju grupach zainteresowań, forach, a nawet zaznajomić się z vademecum randkowania czyli z tym co na temat randkowania myślą eksperci.
 
3. Seniorra.pl
https://seniorra.pl/
Wystarczy się tylko zarejestrować i rozpocząć czatowanie. Na tej stronie możliwe jest również prowadzenie videorozmów.
 
4. Swatka.pl
http://www.swatka.pl/
Na tej stronie zarejestrowani są ludzie w różnym wieku, ale w prosty sposób można wyszukać osoby o interesujących Was kryteriach. Rejestracja jest oczywiście darmowa.
 
5. Samotneserca.pl
http://www.samotneserca.pl/
Na tym portalu również znajdziecie osoby w różnym wieku. W razie jakichkolwiek problemów technicznych dostępna jest pomoc on-line.
 
6. 45plus.pl
https://www.45plus.pl/
Portal randkowy dedykowany osobom 40+. Oprócz samego czatu na portalu znajdziecie wiele treści z tematyki zdrowia czy sportu, a także bazę miejsc, które warto odwiedzić.
 
7. Randkidojrzałych.pl
http://randkidojrzalych.pl/
Portal również skierowany do osób starszych, bardzo intuicyjny. W prosty sposób można nawiązać kontakt z osobami, które mogą okazać się bratnią duszą, przyjacielem, bądź drugą połówką.

 

 

Najważniejsze, to przestać myśleć, że osobom starszym nie wypada korzystać z takich portali. Osoby, które z jakichś względów zostały same nie są skazane na samotność. Korzystanie z portali randkowych jest bezpieczne. Jest to świetne rozwiązanie dla ludzi nieśmiałych bo przed spotkaniem twarzą w twarz daną osobę można najpierw lepiej poznać. Umożliwiają one również nawiązanie kontaktu z osobami, które mieszkają daleko. Można nawiązać wiele przyjaźni, ale również znaleźć miłość. Bo na miłość nigdy nie jest za późno.

 

Autor: Alicja Janik

1 komentarz


  1. Seniorra chyba jest najbardziej bezpieczny i poważny

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *