7 nawyków skutecznego działania

7 nawyków skutecznego działania
Fot. empik.com

Często wykonujemy dziesiątki czynności, które mimo nakładu pracy nie przynoszą zamierzonych rezultatów. Zdaniem Stephena R. Covey’a wystarczy zmienić swoje nawyki, a skuteczność działań znacznie wzrośnie.

 

Stephen R. Covey to jeden z najbardziej wpływowych ludzi w Ameryce. Dzięki swej pracy, uczciwości i poszanowaniu ludzi udało mu się osiągnąć sukces. Teraz pragnie nauczyć innych, że wiara we własne możliwości może zwiększyć skuteczność wszelkich działań. Jednakże, aby tak się stało konieczne jest wprowadzenie pewnych zmian do swojego życia. Zdaniem Covey’a wystarczy wprowadzenie siedmiu nawyków, które na pewno pomogą osiągnąć sukces.

 

“7 nawyków skutecznego działania” to książka będąca doskonałą lekturą dla wszystkich, którzy interesują się rozwojem personalnym. Pomaga zrozumieć metodykę postępowania, która prowadzi do skuteczności wszelkich podejmowanych działań. Szczególną zaletą książki jest sposób przekazania wiedzy. Autor nie tylko wypunktowuje to, co jest ważne, ale szczegółowo omawia każdą kwestię popierając ją dziesiątkami przykładów z własnego życia. To niezwykły poradnik, po przeczytaniu którego ma się ochotę wprowadzić wszystkie nauki w życie.

 

Zachęcam do przeczytania tej książki i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami.