7 pomysłów na Walentynki bez wydawania pieniędzy

Walentynki

Własnoręcznie zrobiony prezent to dowód naszego zaangażowania oraz pamięci i wysiłku, jaki wkładamy w związek. Takie podarunki są wyjątkowe, ponieważ mają indywidualny charakter. Udowadniają fakt, iż pieniądze tak naprawdę nie są potrzebne do okazywania uczuć. Drobne gesty i drobiazgi oraz czas poświęcony ukochanej osobie sprzyjają dobrym relacjom w związku, nie tylko w walentynki.

Pomysły na walentynkowe prezenty:

 

1. Serduszkowe ciasteczka
Do serca trafia się przez żołądek. Takimi własnoręcznie upieczonymi ciasteczkami można poczęstować nie tylko ukochaną osobę, ale również wszystkich, których lubimy.

2. Kolacja przy świecach
Podobno kolacja przy świecach to już banalny pomysł, który przeszedł do lamusa… Ale kiedy ostatni raz jedliście w taki sposób? Każdy z nas ma swój popisowy numer kulinarny. Warto w tym dniu przyrządzić coś smacznego przy romantycznej oprawie świec, serwetek i romantycznej muzyce.

3. Śniadanie do łóżka
Ten dzień można zacząć romantycznie już od samego poranka. Wystarczy zrobić swojej drugiej połówce romantyczne śniadanie do łóżka. Nawet osoby z małymi zdolnościami kulinarnymi są w stanie przygotować kanapki ozdobione serduszkami.

4. Miłosny list
Dzień Zakochanych to idealna okazja do podzielenia się tym, co czujemy to drugiej osoby. Na co dzień może na to zabraknąć niestety czasu. Miłosny list to doskonała lektura, do której będziecie wracać wielokrotnie.

5. Domowe kino
Zamiast wydawać pieniądze na kino, można wspólnie w domowym zaciszu obejrzeć ulubiony romantyczny film.

6. Piosenka z dedykacją
W czasie walentynek dużo stacji radiowych oferuje swoim słuchaczom piosenkę z dedykacją. Każda para ma swoją ulubioną piosenkę, która przypomina im o wszystkich pięknych chwilach spędzonych razem.

7. Album ze wspólnymi zdjęciami
Pięknie oprawiony album ze wspólnymi zdjęciami to doskonała pamiątka dla seniorów. W końcu to zdjęcia uwieczniają wasze najpiękniejsze chwile spędzone razem. Warto dodać pod nimi krótki komentarz, który przywoła wasze wspomnienia.

 

Autor: Natalia Król

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.