Breloczek z grawerem

brloczek

Z biegiem lat seniorom zdarza się zapominać o różnych rzeczach. Jeśli są to tylko produkty z listy zakupów, to nie problem, ale co innego, jeśli zapomina się swoje imię, nazwisko czy adres.

W takim wypadku przydatne stają się gadżety, na których można zapisać najważniejsze informacje. Jednym z ciekawych pomysłów jest breloczek do kluczy. W sklepach coraz częściej można kupić breloczki z miejscem na grawerunek. Można na nich umieścić adres, dzięki czemu senior łatwiej wróci do domu, albo numer telefonu opiekuna, co pozwoli osobom trzecim skontaktować się z nim w razie potrzeby.

Oczywiście taki breloczek nie musi być używany jako wsparcie dla osób starszych, ale również świetnie się sprawdzi jako prezent. Można na nim wygrawerować piękną dedykację i w ten sposób zrobić przyjemność bliskiej osobie.

Jeden komentarz


  1. Mozna po raz pierwszy zaprojektowac wedlug wlasnego pomyslu i inwencji tworczej cos niebanalnego i trwalego. Breloczek do kluczy na pewno przyda sie wiele razy, szczegolnie w momencie, gdy nerwowo szukamy kluczy w naszej ogromnej, wypelnionej doslownie po brzegi torebce.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.