Strefa Komfortu – przedstawienie w Teatrze ME/ST


Szczegóły wydarzenia

To wydarzenie zakończyło się 25 Marzec 2019


OPIS SPEKTAKLU
„Strefa Komfortu” to spektakl pełen surrealistycznego poczucia humoru
i doskonałej gry aktorskiej, poruszający ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju.
Spektakl opowiada o bohaterze, czterdziestolatku, który rozważa swoją życiową sytuację w kontekście kondycji kraju. Jego osobista historia miesza się z historią Polski. Niczym w dramatach romantycznych wieszczy, pojawiają się na scenie demony oraz matka bohatera a może „nad-matka” Narodu, próbująca uchronić swoje dziecko / dzieci od najgorszego.
Jednym z demonów jest również heroiczna kobieta, próbująca poprzez swoją seksualność, pobudzić naszego bohatera do wielkich czynów. Niemoc w podjęciu działań sprowadza na scenę i na bohatera nową rzeczywistość. Kontrastowy świat przynosi oddech, jednocześnie w komiczny, wręcz groteskowy sposób komentując wcześniejsze zmagania.
Surrealistyczne poczucie humoru zamyka dzieło, nadając trudnemu tematowi lekkości i pozostawiając publiczność w pozytywnym nastroju.
Daj się porwać intelektualnej oraz emocjonalnej
burzy, która pozwoli Ci przenikliwie spojrzeć
na własną strefę komfortu.

 

BILETY: 10 zł na hasło SENIOR

Aby skorzystać z oferty należy napisać na adres: rezerwacja.bilet@gmail.com
lub zadzwonić pod numer: 791473063.
Warunkiem skorzystania z oferty jest opłacenie biletów drogą internetową (po dokonaniu rezerwacji przesyłamy precyzyjne informacje dotyczące płatności) lub opłacenie osobiście w biurze teatru przy ul. Foksal 2, po wcześniejszym umówieniu się.