Tydzień Bibliotek 2016 w Bibliotece Jagiellońskiej – Biblioteka dla seniora


Szczegóły wydarzenia


Wraz z wiekiem stres i jego pojmowanie zmienia się. Gdy nadchodzi jesień życia inaczej reagujemy na nowe wyzwania. Nasze szkolenie pomoże zrozumieć, czym jest stres oraz jak sobie z nim poradzić. Za pomocą tworzenia scenek aktorskich, dyskusji i pracy w małych grupach chcemy zachęcić Państwa do szerszego a może nawet nowego spojrzenia na sytuacje stresowe.

 

Prowadzenie:
Weronika Peplińska – studentka III roku Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Działa w Sekcji Trenerskiej „FLOW”  Koła Naukowego Studentów Psychologii UJ, gdzie uczestnicząc w wielu szkoleniach doskonali swój warsztat trenerski. Jej pasją jest teatr, uwielbia występować i wcielać się w kobiece role komediowe. Na szkoleniu postara się połączyć zdobytą wiedzę psychologiczną ze swoją pasją.
 
Julia Pleszka – studentka III roku psychologii na UJ, Członek Sekcji Trenerskiej „FLOW” Koła Naukowego Studentów Psychologii UJ, w ramach której brała aktywny udział w wielu projektach i szkoleniach. Doświadczenie przemawiania wobec większego audytorium zdobyła na konferencjach naukowych. Zainteresowana tematyką zdrowia zarówno psychicznego jak i somatycznego m.in. oddziaływaniem stresu na funkcjonowanie człowieka.
 

Ilość miejsc ograniczona. Konieczność zapisów na adres: projekty.bj@uj.edu.pl

 

tydzień bibliotek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *