„WIELKANOC Z MIŁOŚCIĄ” – konkurs dla seniorów


Szczegóły wydarzenia


 

„WIELKANOC Z MIŁOŚCIĄ”:
FUNDACJA TV PULS „POD DĘBEM” I KAWIARNIA „PRZYSTANEK MIŁOŚĆ”
OGŁASZAJĄ KONKURS DLA SENIORÓW  
NA NAJLEPSZE WIELKANOCNE CIASTO  

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” oraz Kawiarnia Przystanek Miłość zapraszają wszystkich seniorów do udziału w konkursie pieczenia ciast wielkanocnych – „Wielkanoc z miłością”. Event odbędzie się w niedzielę 9 kwietnia w warszawskiej Kawiarni Przystanek Miłość (Racławicka 99) o godz. 12:00. Na Zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. bony na kolację i zabiegi kosmetyczne. Najsmaczniejsze ciasto wybiorą też Klienci Kawiarni.  

W ferworze przygotowań wielkanocnych często zapominamy o tym, żeby w te wyjątkowe dni poświęcić czas naszym bliskim i obdarzyć ich, jeszcze większą niż zwykle, potężną dawką miłości! Dlatego Fundacja TV Puls „Pod Dębem” oraz Kawiarnia Przystanek Miłość postanowiły stworzyć idealne warunki ku temu.  

Na wydarzenie zapraszamy wszystkich seniorów, którzy chcieliby pochwalić się swoimi najlepszymi, najbardziej oryginalnymi wypiekami wielkanocnymi. Chętnie wysłuchamy historii ich przepisu, rodzinnych wspomnień i anegdot. Czeka nas niedziela pełna wzruszeń, a przede wszystkim miły dzień spędzony w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Wypieki będą oceniane w trzech kategoriach: Najsmaczniejsze Ciasto, Najładniej Ozdobione Ciasto i Ciasto z Najciekawszą Historią. W jury zasiądzie m.in. Prezes Fundacji „Pod Dębem” Erin Dąbska, właścicielka Kawiarni Przystanek Miłość, Ewa Okrasa i aktorka Laura Łącz.  

Aby wziąć udział w konkursie, należy przynieść ze sobą upieczone wcześniej ciasto. Do konkursu można zgłaszać się mailowo (konkurs@fundacjapoddebem.pl), telefonicznie pod nr 502 700 335      lub osobiście w Kawiarni Przystanek Miłość (Racławicka 99). Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. bony na zabiegi kosmetyczne i bony do wykorzystania w kawiarni Przystanek Miłość.  

Do Kawiarni zapraszamy również wszystkich, którzy zawsze się zajadają wypiekami swoich mam, babć i prababć i nie wyobrażają sobie bez nich świąt. Będą mieli okazję spróbować pysznych ciast i zadecydować o tym, które z nich dostanie Nagrodę Publiczności.

Wydarzenie ma na celu aktywizację seniorów, a także docenienie ich roli w naszym życiu, zwrócenie uwagi na to, jak bardzo są potrzebni – nie tylko od święta.  

„Wielkanoc z miłością” – niedziela 9 kwietnia, godz. 12:00 Kawiarnia „Przystanek miłość” Adres: Racławicka 99 Kontakt do organizatorów:  Ewelina Miszczuk 502 700 335, mail: kontakt@fundacjapoddebem.pl Partnerzy wydarzenia: Artis Med., Kino Atlantic, Wydawnictwo Znak, Fashion Project Patroni medialni: PULS TV, Obcasy.pl  
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *