Zdrowiej – cykl warsztatów dedykowanych kobietom z zaawansowanym rakiem piersi


Szczegóły wydarzenia

To wydarzenie zakończyło się 12 Listopad 2018


 

Ty lub bliska Ci osoba choruje onkologicznie? Poszukujesz sposobów jakimi możesz wesprzeć się w procesie zdrowienia? W Warszawie startuje cykl spotkań i warsztatów dla osób chorujących onkologicznie i ich bliskich. Program Zdrowiej organizuje stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny, udział w spotkaniach jest bezpłatny.

„Zdrowiej” to spotkania i warsztaty ukierunkowane na to jak żyć doświadczając choroby nowotworowej. Zdrowiej – to wiedza na temat wspierającego w chorobie stylu życia i dbania o siebie oraz całościowe podejście do ciała i umysłu. Program łączy narzędzia coachingu kryzysowego
i mindfulness.

Już 29 października wystartuje pierwszy kompleksowy cykl warsztatów dedykowanych kobietom
z zaawansowanym rakiem piersi i ich bliskim. Warsztaty będą się odbywać  w poniedziałki w dniach 29.10, 5.11 i 12.11 o godz.17.00 w Akademii Psychologii Zorientowanej na Proces, przy ul. Madalińskiego 89 lok.1, w Warszawie.

„Podczas warsztatów powiemy o tym  jak pomagać sobie w trudniejszych chwilach, jak zadbać i podnieść swoją energię życiową, jak radzić sobie z emocjami i myślami. Cykl stanowi uzupełniającą się całość, zapraszamy do udziału we wszystkich trzech warsztatach – mówi Elżbieta Kozik.

 

 

W ramach programu na stronie www.ruchspoleczny.org.pl zostanie przygotowana specjalna zakładka „Zdrowiej”, która będzie służyła jako baza online treści i narzędzi prezentowanych podczas spotkań i warsztatów, a tym samym otworzy projekt na potrzeby wszystkich chorych onkologicznie.

Prowadzące spotkania i warsztaty:
Elżbieta Majewska (www.coachingpartnerzy.pl) i Magdalena Knefel (www.projektuwaznosc.pl)

Udział w spotkaniach i warsztatach jest bezpłatny. ZAPISY -> biuro@ruchspoleczny.org.pl

Więcej informacji www.ruchspoleczny.org.pl