Jak kupić idealny rower?

 

rowerMamy połowę kwietnia, za oknami piękna pogoda od rana do wieczora – to idealny czas na rowerowe przejażdżki. Jeśli nie masz jeszcze roweru, albo stary się zniszczył, to najwyższy czas, aby to nadrobić. Zobacz, co należy wiedzieć wybierając się do sklepu rowerowego.

 

Decydując się na zakup nowego roweru należy wcześniej się do tego dobrze przygotować. Konieczne jest określenie do czego ma służyć rower, ponieważ dzięki temu można dobrać odpowiedni model do aktualnych potrzeb. Jak można się spodziewać rower do jazdy szybkiej będzie się nieco różnił od tego, którym jeździ się na co dzień do sklepu po bułki i mleko.

 

Kolejnym ważnym elementem jest wielkość roweru. Jak się okazuje rowery mają swoje rozmiary, podobnie jak odzież czy obuwie. Trzeba znać swój wzrost, aby móc odpowiednio dobrać wielkość jednośladu do swoich potrzeb.

 

Poszukując idealnego roweru dla siebie warto także zwrócić uwagę na „mniej istotne” sprawy takie jak wygląd czy kolor roweru. Ostatecznie taki pojazd kupuje się nie codziennie i warto zadbać, aby wybrany model był nie tylko bezpieczny i wygodny, ale również nam się podobał.

 

Więcej informacji o wyborze idealnego roweru można znaleźć w materiale filmowym.
 


 

Rafał Muszczynko – Warszawska Masa Krytyczna; o zakupie roweru
 

Materiał Video pochodzi z serwisu infoWire.pl