#Logujemy się dla Nepalu

layout2Rusza „Wirtualna Polska Akcja Humanitarna #logujemy się dla Nepalu”. Użytkownicy WP Poczty, Wirtualna Polska i Polska Akcja Humanitarna wspólnie odbudują szkołę w zniszczonym przez żywioł Nepalu. Do udziału w akcji zachęca ogólnopolska, szeroko zasięgowa kampania reklamowa, której towarzyszy hasło: „Od 20 lat łączymy ludzi w Polsce. Wirtualnej Polsce.”

 

– Od lat łączymy ludzi w WP. Wiemy, że potrafimy inspirować użytkowników naszej poczty do wspólnego działania, co udowodnili, biorąc udział w trzech edycjach „Pomagania Przez Logowanie” – mówi Marta Czartoryska-Żak, VP Chief Marketing Officer w Grupie WP. – Teraz, razem z nimi i Polską Akcją Humanitarną, odbudujemy szkołę w Nepalu. Akcję promuje kampania reklamowa, oczywiście wykorzystamy też siłę WP jako medium informacyjnego i wesprzemy projekt działaniami redakcyjnymi.
 

Dotąd trzykrotnie, w ramach „Pomagania przez Logowanie”, użytkownicy WP Poczty włączali się aktywnie w działania charytatywne. Pomagali realizować marzenia podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. W ramach obecnego projektu – „Wirtualna Polska Akcja Humanitarna #logujemy się dla Nepalu” – logując się do WP Poczty pomogą dzieciom poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Nepalu. To właśnie wokół poczty koncentrują się działania dedykowane akcji. Po zalogowaniu można wesprzeć projekt, dokonując dowolnej wpłaty za pośrednictwem formularza Polskiej Akcji Humanitarnej. Zachęca do tego specjalny box.
 

– Chcemy, by nasi użytkownicy byli dumni z tego, że korzystają z WP i jej poczty – dodaje Marta Czartoryska-Żak.
 

– Polska Akcja Humanitarna pomaga ofiarom kryzysu humanitarnego w Nepalu od maja 2015 roku. Jednym z ważnych celów PAH w Nepalu jest umożliwienie dzieciom powrotu do szkoły. W trzęsieniu ziemi zniszczonych zostało ponad 30 tys. klas w szkołach w całym kraju. Wspólnie z WP stworzyliśmy akcję #logujemysiedlanepalu licząc, że użytkownicy WP Poczty zaangażują się w pomoc i razem odbudujemy szkołę w Nepalu – mówi Justyna Stępień, Dyrektor Działu Komunikacji, Edukacji i Współpracy z Darczyńcami w Polskiej Akcji Humanitarnej.
 

Grupa Wirtualna Polska i PAH będą na bieżąco informować na swoich stronach o postępach projektu.

 

O kampanii:

Kampania reklamowa „Wirtualna Polska Akcja Humanitarna #logujemy się dla Nepalu” stanowi kontynuację kampanii wizerunkowej „Wszystko, co ważne, dzieje się w Polsce. Wirtualnej Polsce”. Tym razem sygnowana jest hasłem „Od 20 lat łączymy ludzi w Polsce. Wirtualnej Polsce.”
 

Czas trwania kampanii: 17.08-17.09


 

Źródło: infoWire.pl