Narodowy Program Teleopieki Kardiologicznej

Narodowy Program Teleopieki KardiologicznejNarodowy Program Teleopieki Kardiologicznej realizowany jest od początku 2015 roku.


 

Jest to ogólnopolski projekt, który został objęty Honorowym Patronatem Polskiego Towarzystwa Telemedycyny i e-Zdrowia. W ramach Programu osoby chore na serce mogą bezpłatnie skorzystać z nowoczesnej teleopieki kardiologicznej.

 

Każda osoba, która przystąpi do Programu zostaje objęta całodobową, 3-miesięczną teleopieką kardiologiczną, która daje Pacjentowi możliwość:
 

  • Przesyłania przez telefon badań EKG 24 godziny na dobę, w dni powszednie, weekendy oraz święta,
  • Nielimitowanych konsultacji stanu zdrowia z personelem medycznym pod dedykowanym numerem kardiolinii,
  • Wzywania w imieniu Pacjenta karetki pogotowia publicznej służby zdrowia w sytuacji zagrożenia życia.

 

 

Celem Programu jest m.in. poprawa jakości życia pacjentów cierpiących na przewlekłe choroby serca oraz ograniczenie konieczności dalszej hospitalizacji, a także popularyzacja najnowocześniejszych rozwiązań telemedycznych. Uczestnictwo w Projekcie jest finansowane przez Organizatora – Telemedycynę Polską S.A., co gwarantuje Pacjentom możliwość bezpłatnego korzystania z profitów oferowanych w ramach Programu.

 

Osoby, które chcą uzyskać więcej informacji o Programie prosimy o kontakt telefoniczny na bezpłatną infolinię: 800 707 198. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Logo NPTK