Piersiówka dla myśliwego i nie tylko

piersiówka

W wielu filmach, zwłaszcza w westernach, prawdziwi mężczyźni, co pewien czas sięgają za pazuchę, aby wydobyć stamtąd niewielką buteleczkę z rozgrzewającym trunkiem. Dziś piersiówki nie są już tak często używane, ale za to stały się towarem luksusowym. Doskonale nadają się m.in. na prezent.

Dziś pod pojęciem piersiówki najczęściej rozumiemy płaską, szklaną buteleczkę wypełnioną po brzegi wódką. Jednak znawcy tematu wiedzą doskonale, że prawdziwe piersiówki zrobione są najczęściej z metalu. Kształtem przypominają swoich krewniaków z monopolowych sklepów, ale wyglądem odbiegają od nich zupełnie. Można się o tym przekonać przeglądając szeroką ofertę luksusowych piersiówek sprzedawanych w sklepach internetowych.

Jeśli poszukujesz prezentu dla taty czy dziadka, to kupno piersiówki będzie doskonałym pomysłem. My proponujemy idealną piersiówkę  dla myśliwego. Wykonana jest ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym. Ma bardzo prosty kształt i jedynym elementem, który ją wyróżnia jest obraz jelenia. Dostojny okaz patrzy na użytkownika mądrym i spokojnym wzrokiem. Jego poroże zachwyca i aż ma się ochotę sięgnąć po piersiówkę choćby tylko po to, by po raz kolejny przyjrzeć się temu zwierzęciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.