Pobyty z rehabilitacją w Zakopanem

Pobyty z rehabilitacją w Zakopanem

Zakopane to jedna z najpiękniejszych i najchętniej odwiedzanych górskich miejscowości w Polsce. Przez cały rok miasto gości zarówno amatorów spokojnego relaksu, jak i tych, którzy wolą aktywnie spędzać czas. Górski klimat i niepowtarzalna atmosfera tego miejsca sprzyjają wypoczynkowi, pozwalają zapomnieć o problemach życia codziennego i cieszyć się pięknem krajobrazu.

Położenie

Ośrodek Wypoczynkowy „Zakopiec” położony jest z dala od zgiełku, jaki panuje w centrum miasta, jednak na tyle blisko, by dotarcie do niego nie stanowiło problemu.

Wyposażenie

Nasz nowocześnie wyposażony obiekt oferuje 120 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach 2,3,4-osobowych, a także przestronnych rodzinnych studiach.

Każdy pokój wyposażony jest w:

  • łazienkę z prysznicem
  • TV, radio, bezpłatne WiFi
  • ręczniki
  • komplet szklanek

Większość pokoi posiada balkony, dostępna jest również opcja z wyjściem na taras.

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych:

  • winda
  • szerokie i bezprogowe przejścia
  • pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych ruchowo (oporęczowanie w łazienkach, bezprogowe kabiny prysznicowe, krzesełka)

Oferta dla seniora

Naszym gościom proponujemy pobyty z rehabilitacją oraz turnusy rehabilitacyjne (realizujemy dofinansowania).
W ramach obu opcji w cenie dostępne są:

  • zabiegi rehabilitacyjne – według zaleceń lekarza: hydroterapia kończyn górnych oraz dolnych, masaże na łóżku masującym Ceragem, magnetoterapia, elektroterapia, światłoterapia, inhalacje, rehabilitacja ruchowa, aerobic, Nordic Walking z instruktorem;
  • program rekreacyjno-wypoczynkowy : wieczór z kapelą góralską i degustacją oscypków z bacówki, ogniska z pieczeniem kiełbasek, wieczorek taneczny z drobnym poczęstunkiem, bingo z nagrodami, warsztaty artystyczne, seanse filmowe (projekcje na dużym ekranie), karaoke dla dzieci i dorosłych.

Baza zabiegowa znajduje się na miejscu, zatrudniamy lekarza, rehabilitanta, pielęgniarkę.

Informacje dodatkowe

W stylowej jadalni serwujemy 3 posiłki dziennie. Są to dania kuchni regionalnej, podajemy również dania dietetyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb żywieniowych. Ponadto przez całą dobę można korzystać z bezpłatnego serwisu kawowo-herbacianego.

Naszym Gościom oferujemy także bezpłatny parking przed ośrodkiem oraz zielony teren rekreacyjny z leżakami i miejscem na ognisko.

Dane kontaktowe:

Ośrodek Wypoczynkowy „Zakopiec”
ul. Jaszczurówka 23 c
34-500 Zakopane
tel. + 48 18 20 114 11
tel. + 48 601 449 250 (Plus);
tel. + 48 507 035 901 (Orange)

www.zakopiec.pl
e-mail: biuro@zakopiec.pl

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.