Reklama

Polska jest społeczeństwem starzejącym się. Z każdym rokiem liczba Polaków w wieku 50+ rośnie. Nie oznacza to jednak, że nasze społeczeństwo zupełnie niedołężnieje, a wręcz przeciwnie. Polscy seniorzy stają się coraz bardziej aktywni. Wielu z nich jeszcze pracuje, część jest na emeryturze, ale nadal podejmuje różnego rodzaju działalność zarobkową. Niektórzy zaś stwierdzają, że właśnie nadszedł ich czas. Nie muszą już codziennie chodzić do pracy. Nie zajmują się już swoimi dziećmi, bo są dorosłe. Wnuki, owszem kochają, ale przecież nie oznacza to, że muszą rezygnować z siebie, aby opiekować się kolejnym pokoleniem w rodzinie.

Wbrew temu, co się powszechnie uważa, osoby 50+ stają się coraz bardziej świadomymi klientami. Zazwyczaj nie dysponują wielkimi majątkami, nie oznacza to jednak,  że są zmuszone do rezygnacji z wszelkich produktów i usług. Seniorzy coraz chętniej korzystają również z internetu. Poszukują tam przede wszystkim informacji, ale coraz częściej dokonują również transakcji bankowych, czy korzystają z przedstawianych im ofert handlowych i usługowych.  Seniorzy stali się grupą, do której warto kierować swoje przekazy marketingowe.

Serwis Seniorzy24.pl powstał z myślą o seniorach korzystających aktywnie z internetu. Na naszej stronie publikowane są informacje mogące zainteresować naszą grupę docelową. O tym, że są one interesujące świadczy chociażby fakt, że każdego miesiąca odwiedza nas ok. 3000 użytkowników, a liczba ta stale rośnie. Także nasz profil na Facebooku cieszy się dużym zainteresowaniem. Obecnie liczy on ponad 100o fanów, a każdy opublikowany post ma swoje polubienia i komentarze.

 

Nasze zasięgi

 

 


Seniorzy24.pl to dziś jedna z większych platform kontaktowych z grupą osób w wieku 50+. Choć liczby wymiennie wyżej mogą wydawać się niewielkie w porównaniu do serwisów skierowanych do innych grup wiekowych. Warto zaznaczyć, że seniorzy są nadal grupą, która nie należy do zbyt skomputeryzowanych. Z drugiej jednak strony są oni bardzo lojalnymi czytelnikami. Chętnie wracają na ulubione strony internetowe i czytają nie tylko nagłówki, ale w całości.

 

 

Podstawowa Oferta Reklamowa

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty skierowanej do Państwa - reklamodawców.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszym serwisem zapraszam do kontaktu:

Agnieszka Pytlińska
biuro@seniorzy24.pl
Skype : Corpicorn2