Telefon dla seniora – sprawdź ofertę nju

teefon dla seniora

Szukasz najlepszej oferty dla seniora? W nju mobile możesz korzystać z nielimitowanych rozmów telefonicznych na numery komórkowe i stacjonarne. Dzięki temu zawsze będziesz w kontakcie ze swoimi najbliższymi! Poznaj szczegóły oferty przygotowanej przez nju.

Abonament dla seniora

Abonament bez telefonu w nju to proste rozwiązanie. Aby skorzystać z oferty, nie musisz podpisywać długoterminowej umowy – z usług możesz zrezygnować w każdym momencie. Nie musisz także pamiętać o regularnym doładowywaniu konta – wystarczy, że raz w miesiącu opłacisz fakturę. Jeżeli zależy Ci przede wszystkim na rozmowach telefonicznych i SMS-ach, najlepszą ofertą na abonament będzie Abonament bez limitu 29 zł. W cenie 29 zł miesięcznie otrzymasz nieograniczone rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi w kraju i roamingu na terenie Unii Europejskiej. Abonament obejmuje także nieograniczone SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu na terenie Unii Europejskiej oraz 10 GB internetu mobilnego.

Telefon dla seniora – ile korzystasz, tyle płacisz

Wysokość abonamentu jest uzależniona od tego, jak często dzwonisz i SMS-ujesz. Jak to działa? Do chwili, w której osiągniesz wysokość abonamentu, opłata za minutę rozmowy wynosi 19 gr,
za wiadomość SMS – 9 gr, za wiadomość MMS – 19 gr, a za 1 MB transferu – 19 gr. Po przekroczeniu kwoty 29 zł opłaty nie są dalej naliczane, a Ty możesz dzwonić i SMS-ować bez ograniczeń. Jeżeli jednak w danym miesiącu nie korzystasz aktywnie z telefonu, płacisz za usługi według opisanego cennika. Znaczy to, że miesięczna opłata może wynieść mniej niż 29 zł (ale nigdy więcej!)

Do nju na abonament możesz dołączyć za pośrednictwem strony internetowej operatora. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a kurier dostarczy Ci wszystkie niezbędne dokumenty oraz kartę SIM, którą umieścisz w telefonie komórkowym. Jeżeli korzystasz z usług innego operatora i zależy Ci na tym,
by zachować dotychczasowy numer, możesz przenieść go do nju mobile.

Więcej o ofercie dla seniorów dowiesz się z poradnika przygotowanego przez nju mobile: http://www.njumobile.pl/artykuly/telefon-dla-seniora.