Viva Seniorzy! Oferta kulturalna

Viva seniorzy

22 i 23 kwietnia odbędą się Targi Viva Seniorzy. Na oficjalnej stronie MTP pojawił się już program imprezy. Wśród wielu interesujących warsztatów i wykładów przygotowano również bardzo ciekawy program kulturalny.

 

W tym roku za oprawę kulturalną Targów odpowiedzialny jest Teatr Muzyczny w Poznaniu. Dzięki staraniom jego pracowników podczas dwóch dni będzie można posłuchać bardzo zróżnicowanej muzyki. Na scenie pojawi się Dixie Company, zespół jazzowy, który będzie towarzyszył odwiedzającym podczas oficjalnego otwarcia.

 

Poza koncertem jazzowym 22 kwietnia będzie można posłuchać koncertu w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego pt. „Lata dwudzieste, lata trzydzieste”. Na zakończenie pierwszego dnia planowany jest występ Mai i Andrzeja Sikorowskich. Artyści Ci cieszą się niezmienną popularnością od wielu lat.

 

 

Drugi dzień Targów także będzie uświetniony występami lubianych artystów. Tego dnia w Salonie Kabaretowym będzie można zobaczyć Tadeusza Drozdę. Następnie dla odwiedzających zagra Tercet Egzotyczny, którego popularność nie mija od czasu założenie w 1963 roku. Na sam koniec organizatorzy zaproszą wszystkich do wspólnej zabawy na „Dancingu łączącym pokolenia” prowadzonym przez Michała Fogga, prawnuka sławnego Mieczysława.

 

 

Choć Targi Viva Seniorzy odbywać się będą  w Poznaniu, to z pewnością powinni je odwiedzić seniorzy nie tylko z tego miasta, ale z całej Polski.