Wielkanocne wyzwanie na Facebooku

wielkanocne wyzwanie

Dużymi krokami nadchodzi Wielkanoc, najważniejsze święto chrześcijańskie, które obchodzimy na pamiątkę Zmartwychwstania Chrystusa.

To magiczny czas, w którym aspekty religijne, zwyczaje i tradycje ludowe oraz budząca się do życia natura, splatają się w jedno.
Zwykle obchodzimy ją w domu, w gronie rodzinnym, ciesząc się obecnością bliskich i zajadając przygotowanymi wcześniej przysmakami, które po okresie postu smakują nadzwyczaj wybornie.
Najpopularniejszym, charakterystycznym symbolem Wielkanocy są jajka. To właśnie one najczęściej goszczą wtedy na naszych stołach i kontynuując tradycję, to właśnie nimi dzielimy się podczas świątecznego śniadania.
Wiele osób z nas, by wprowadzić świąteczno-wiosenny nastrój w domu, chętnie dekoruje go ozdobami wielkanocnymi, które kupujemy, bądź robimy sami.
Ponieważ Wielkanoc to święta radosne, pełne życia, napełniają nas wiosenną energią, optymizmem, dlatego warto podzielić się tym z innymi.
Możesz to zrobić, biorąc udział w Wyzwaniu Wielkanocnym 🙂
https://www.facebook.com/events/210445996376841/
Wyzwanie jest bardzo proste, a przyniesie ci sporo radości i zdecydowanie poprawi humor.
Po pierwsze – zrób śmieszną, wesołą pisankę. Ty wybierasz technikę i materiały, z których powstanie. Możesz zrobić ją samemu, a możesz rodzinie, z przyjaciółmi, z mamą, wnukami, z siostrą, bratem – z kimkolwiek zechcesz.
Po drugie – pokaż ją światu. Możesz to zrobić w komentarzach pod Wyzwaniem.
Po trzecie – podaruj ją komuś z twojego otoczenia. Może to być sąsiadka, ulubiona ekspedientka w sklepiku, współpracownik, przyjaciel, a może wręczysz ją komuś, kto od dawna ci się podoba?

Jeśli nie masz pomysłu na zrobienie pisanki, skorzystaj z e-booka

https://www.subscribepage.com/wielkanoc2018