„Wspomnienia z dawnej pracy” weź udział w konkursie!

„Wspomnienia z dawnej pracy” weź udział w konkursie!

Pewnie nieraz wyciągasz swój album ze zdjęciami, aby z dziećmi, wnukami lub przyjaciółmi powspominać swoje młode lata, pierwszą pracę, pierwsze wakacje… Z sentymentem patrzysz na zdjęcie, na którym stoisz przy swoim pierwszym samochodzie, który zszedł z taśm Fiat Auto Poland.

Jeśli tylko pośród tych zdjęć znajdziesz maksymalnie trzy ukazujące Ciebie w tamtych latach przy pracy, to zachęcamy do podzielenia się tymi wspomnieniami z szerszym gronem, które będzie podziwiało konkursową galerię na stronie portalu pracy Aplikuj.pl.

Warunkiem do zgłoszenia się (https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie) jest pochodzenie z terenów województwa wielkopolskiego oraz lubuskiego, jak też ukończenie 50-tego roku życia.  Więcej szczegółów można przeczytać w regulaminie konkursu dostępnym na stronie – https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia.

Swoje zdjęcia załaduj na stronie konkursowej nie później niż do 30 marca 2022 roku. Do zdobycia cenne nagrody rzeczowe m.in. telefony komórkowe i kursy komputerowe (strefakursow.pl) oraz mnóstwo gadżetów i książek.  Zapraszamy do udziału!

Tekst zewnętrzny