Wypoczynek i rehabilitacja w sercu gór – pobyty lecznicze dla seniorów w Zakopanem

Wypoczynek i rehabilitacja w sercu gór – pobyty lecznicze dla seniorów w Zakopanem

Zakopane to stolica polskich Tatr. Niepowtarzalny klimat, szereg atrakcji turystycznych oraz możliwość obcowania z naturą, przyciągają zarówno latem, jak i zimą.

Nietrudno się zatem domyślić, że jest to jeden z ulubionych kierunków, który wybierają seniorzy na relaks i rehabilitację.

Ośrodki wypoczynkowe „Zakopiec” i „Tatrzańska” oferują zarówno pobyty wczasowe, jak i pobyty z rehabilitacją.

Ośrodek Wypoczynkowy Zakopiec

OW „Zakopiec” to 4-piętrowy budynek z windą, w którym dostępnych jest 120 miejsc noclegowych w dobrze wyposażonych pokojach dla 2, 3 i 4 osób. Stołówka, w której serwowane są dania kuchni regionalnej, bezprzewodowy internet w całym obiekcie, bezpłatny parking przed ośrodkiem, przestrzeń wspólna i pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych – to atuty, które doceniają goście.

Szeroka baza zabiegowa wyposażona w doskonałej jakości sprzęt rehabilitacyjny umożliwia korzystającym poprawę kondycji fizycznej – elektroterapia, magnetoterapia, masaże na łóżkach masujących – to tylko część zabiegów, dostępnych w ofercie.

Rehabilitacja to prezent dla ciała – warto jednak zadbać też o ducha. Umożliwia to bogaty program rekreacyjno – integracyjny, który dostępny jest dla gości ośrodka. Organizowane są spacery i wycieczki po mieście oraz okolicach, dzięki którym odwiedzić można punkty obowiązkowe w tym regionie. Tempo jest dostosowane do potrzeb i możliwości uczestników – zwiedzanie będzie w tym przypadku raczej przyjemnością, niż wysiłkiem.

Wieczorami życie w ośrodku nadal tętni – urządzane są wieczorki taneczne, ogniska z pieczeniem kiełbasek, karaoke, zajęcia plastyczne. Miłe spędzanie czasu, zawieranie nowych znajomości, niejednokrotnie i przyjaźni na długie lata, odskocznia od problemów dnia codziennego – a wszystko w malowniczej górskiej scenerii, wśród wspaniałych ludzi.

Tatrzańska
Ośrodek Wypoczynkowy Tatrzańska

Ośrodek Wypoczynkowy Tatrzańska

Jest to kameralna willa, która oferuje 35 miejsc noclegowych w pokojach o wysokim standardzie. Znajdują się tutaj pokoje dwu – i trzyosobowe, a także rodzinne studia. Jest to doskonałe miejsce dla osób poszukujących odpoczynku oraz amatorów samodzielnego organizowania swojego czasu. Podobnie, jak w OW „Zakopiec”, tak i tutaj znajdziemy jadalnię, urządzoną w góralskim stylu i serwującą pyszne dania regionalne. Osoby zmotoryzowane docenią możliwość bezpłatnego zaparkowania tuż przy ośrodku, nie zabraknie też windy, bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu, a także udogodnień dla osób niepełnosprawnych.

Goście OW „Tatrzańska”, nie są jednak pozbawieni możliwości udziału w rehabilitacji oraz zajęciach rekreacyjno – integracyjnych – mogą z nich skorzystać w OW „Zakopiec”, gdyż oba obiekty dzieli niewielka odległość, ok. 150 m. Łatwo zatem połączyć spokojny odpoczynek z tym aktywnym, jeżeli tylko przyjdzie nam na to ochota.

Ośrodki „Zakopiec” i „Tatrzańska” to doskonała opcja dla seniorów, zarówno tych, którzy preferują spokój i ciszę, jak i tych, którzy potrzebują aktywności i rozrywki.

Do zobaczenia w Zakopanem!

[Artykuł sponsorowany]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *