Zegar ścienny – prezent wnuków

Zegar ścienny – prezent wnuków

Święta tuż, tuż i warto zacząć się rozglądać za prezentami świątecznymi. Jednym z ciekawych pomysłów na gwiazdkowy upominek może być zegar ścienny. Obecnie na rynku jest tak wiele różnych modeli zegarów, że z pewnością znajdzie się coś ciekawego zarówno dla seniora jak i dla juniora. Tym razem podpowiadamy jaki zegarek można podarować wnuczkom.

zegar ścienny

Błękitny potwór dla maluszka

Zegar ścienny Bluepy doskonale nadaje się do pokoju malucha. Błękitny potwór uśmiecha się przyjaźnie do każdego dziecka. Kiedy malec zaczyna chodzić do przedszkola dzięki potwornemu zegarkowi może poznawać pierwsze cyferki. Można być pewnym, że zegarek podbije serce każdego szkraba.

zegar ścienny

Facebook na ścianie dla nastolatka

Dzisiejsze nastolatki żyją w świecie internetu. Kochają różne aplikacje i media społecznościowe. Dlaczego więc nie kupić nastoletnim wnukom zegara w kształcie Facebookowej rączki?

zegar ścienny

A gdy wnuki są już dorosłe…

Wnuki bardzo szybko rosną i pewnego dnia ani dziecięce, ani młodzieżowe modele zegarków już nie spełniają ich oczekiwań. W takim wypadku warto przejrzeć dokładnie ofertę sklepów internetowych i poszukać zegara ściennego idealnie dopasowanego do gustu młodego człowieka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *