Zegarek męski – pomysł na praktyczny i elegancki prezent świąteczny

Zegarek męski – pomysł na praktyczny i elegancki prezent świąteczny

Święta już za pasem i czas najwyższy poszukać idealnego prezentu dla najbliższych. Zadnie to nie jest proste, zwłaszcza jeśli nie wiadomo o czym marzą najbliżsi.

W takim wypadku warto postawić na prezent praktyczny i elegancki, jakim jest zegarek. Poniżej przedstawiamy kilka modeli męskich czasomierzy, które z pewnością są warte uwagi.

Fot. atlanticwatches.pl

Atlantic – klasyczna elegancja

Marka Atlantic to synonim wysokiej jakości i niezwykłej elegancji. Zegarki sygnowane logo tej firmy podbijają serca miłośników czasomierzy na całym świecie. W przypadku produktów Atlantic elegancki design i wysoka jakość idą w parze. Zaletą zegarków tej marki jest ich niezawodność i piękno. Wadą może okazać się wysoka cena. Jeśli jednak mamy trochę pieniędzy do zainwestowania w produkty wysokiej jakości – zegarek tej marki to strzał w dziesiątkę.

Fot. .Tredhim.pl

Elegancja z odrobiną ekstrawagancji

Phantom Stephano to zegarek dla tych, którzy lubią elegancję z odrobiną ekstrawagancji. Zegarek ten charakteryzuje się ciekawym wyglądem. Przezroczysta koperta pozwala zajrzeć do wnętrza czasomierza, dzięki czemu można obserwować jak drobne trybiki odmierzają kolejne sekundy, minuty i godziny. Spoglądając na ten zegarek widzi się, w dosłownym tego słowa znaczeniu, jak mija czas.

Zegarek znajdziesz na stronie https://www.trendhim.pl/zegarki-c.html

Fot. czaszegarkow.pl

Sportowy design

To jeden z najpopularniejszych modeli zegarków męskich firmy Casio. Choć jest dostępny na rynku od wielu lat nadal cieszy się ogromną popularnością. W sprzedaży pod nazwą Casio G-Shock można znaleźć wiele modeli różniących się wyglądem i kolorem, jednak wszystkie one mają wspólną cechę – są bardzo odporne. Zegarki te są idealne dla mężczyzn aktywnych fizycznie i ceniących sportowy design i doskonałą jakość.

Fot. .Tredhim.pl

Zegarek w wersji retro

W dzisiejszych czasach wielu mężczyzn nie nosi zegarka. Do odmierzania czasu wykorzystują telefony komórkowe. Ci, którzy decydują się na tradycyjny czasomierz, najczęściej wybierają model zakładany na nadgarstek. Zdarzają się jednak miłośnicy wersji retro, którzy korzystają z zegarków kieszonkowych. Mały okrągły zegarek na łańcuszku schowany w wewnętrznej kieszeni marynarki, to obecnie widok rzadko spotykany. Niemniej jednak taki kieszonkowy czasomierz może przynieść wiele radości miłośnikowi retro dodatków.

Zegarek znajdziesz na stronie https://www.trendhim.pl/zegarki-c.html

Zegarek męski to przedmiot, który doskonale nadaje się na prezent pod choinkę. Większość panów nie kupuje sobie na co dzień nowego czasomierza. Dlatego też taki upominek z pewnością sprawi im niezwykłą przyjemność.