Zobacz jak łatwo możesz wygrać samochód

jak łatwo wygrać samochód

jak łatwo wygrać samochódMarzysz o nowym samochodzie, ale nie za bardzo wiesz jak go zdobyć? Narodowa Loteria Paragonowa organizowana przez Ministerstwo Finansów Ci w tym pomoże. W styczniu 2016 roku ruszył kolejne etapy loterii miesięcznej i branżowej. Zobacz jak łatwo wygrać samochód.


 

Zasady loterii

W 2015 roku ruszyła Narodowa Loteria Paragonowa, której organizatorem jest Ministerstwo Finansów. Jej głównym celem jest nagradzanie uczciwych przedsiębiorców, którzy wystawiają paragony podczas sprzedaży, a tym samym nie unikają płacenia podatku. Jednak to nie przedsiębiorca może się zgłosić do loterii, ale klient, który zarejestruje otrzymany paragon na stronie loteriaparagonowa.gov.pl. Paragony można rejestrować przez cały czas. Raz w miesiącu odbywa się losowanie nagród w edycjach miesięcznych. Poza losowaniem miesięcznym raz na kwartał organizowane jest losowanie branżowe.

 

Losowanie branżowe – czyli jakie?

Raz na kwartał organizowane jest losowanie branżowe tzn. że w tym losowaniu biorą udział tylko paragony ze wskazanej przez Ministerstwo branży. Pierwsze tego rodzaju losowanie odbędzie się 18 stycznia na antenach TV Regionalnej. W ostatnim kwartale 2015 roku wybraną branżą było „fryzjerstwo i inne usługi kosmetyczne”, w pierwszym kwartale 2016 roku uprzywilejowaną branżą będą lekarze i dentyści. To właśnie dzięki paragonom pochodzącym z poradni medycznych będzie można zdobyć w kwietniowym losowaniu nowego Opla Insygnię.

 

Jeśli masz ukończone 18 lat i paragon za minimum 10 złotych nie wyrzucaj go do śmieci, tylko zarejestruj – być może to najprostsza droga do nowego Opla lub notebooka?

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.