Świąteczna oferta reklamowa

Wielkanocna oferta reklamowa

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, dlatego postanowiliśmy stworzyć specjalną ofertę reklamową. Jesteśmy przekonani, że zainteresuje ona wszystkich Państwa szczególnie dlatego, że w ostatnim roku nasz serwis znacznie się rozwinął. Zdobyliśmy wielu nowych czytelników, dołączyli do nas nowi fani na Facebooku, powstało także konto na Pintereście, gdzie podbijamy serca rzeszy obserwatorów.

3000

Tyle osób miesięcznie odwiedza nasz serwis.

1100

Tylu fanów ma nasz Facebookowy profil.

10 000

Do tylu odbiorców docierają nasze obrazy na Pintereście.

Artykuły promujące produkty i usługi reklamodawców:

Zachęcamy do skorzystania z możliwości opublikowania tekstu opisującego Państwa produkty i usługi na naszej stronie internetowej. Dostarczony przez Państwa tekst zostanie opublikowany  w dziale Aktualności oraz w odpowiedniej tematycznie kategorii. Tekst sponsorowany pozostanie na stronie na stałe.

Bannery reklamowe

Zapraszamy również do skorzystania z naszej świątecznej oferty bannerowej. Chętnie przedstawimy Państwa produkty lub usługi w ciekawej aranżacji graficznej. Jesteśmy przekonani, że dotrze ona do tysięcy naszych czytelników.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w ofercie przygotowanej do pobrania.

[ddownload id="10616"]

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z naszymi ofertami dla reklamodawców zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera dla reklamodawców.

 

*po uzupełnieniu danych subskrypcję należy potwierdzić za pomocą kliknięcia w link przesłany na podany w formularzu adres mailowy.