21 Ogólnopolski Przegląd Artystyczny Ruchu Seniorów „ARS 2024”

21 Ogólnopolski Przegląd Artystyczny Ruchu Seniorów „ARS 2024”

Seniorze- występujesz na scenie? Śpiewasz, tańczysz lub grasz w teatrze? Spróbuj swoich sił podczas 21 Ogólnopolskiego Przeglądu Artystycznego Ruchu Seniorów „ARS 2024” i pokaż co potrafisz!

Z przyjemnością ogłaszamy, że od 1 do 3 sierpnia 2024 r. we Włocławku odbędzie się 21. Ogólnopolski Przegląd Artystycznego Ruchu Seniorów organizowanego przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy. Jest to kolejna edycja tego wydarzenia, która odbędzie się w Centrum Kultury Browar „B” we Włocławku. „ARS 2024” adresowany jest do Seniorów, a także grup wielopokoleniowych działających artystycznie w różnych środowiskach społecznych. Przegląd ma charakter międzypokoleniowy – zapraszamy Podmioty Artystyczne składające się z samych Seniorów lub podmioty „mieszane” (dzieci, młodzież, dorośli), gdzie Seniorzy muszą stanowić minimum 50% członków. Osoby startujące w Przeglądzie indywidualnie muszą być Seniorami.

Soliści, duety oraz zespoły będą mogły zmierzyć się w czterech przestrzeniach: śpiew, taniec, folklor oraz teatr. Laureaci otrzymają nagrody finansowe, rzeczowe oraz wyróżnienia. Podczas przeglądu Podmiotów Artystycznych w programie przewidziane  będą również rozmaite warsztaty i część integracyjna!

Wszystkich chętnych do udziału w przeglądzie zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem dostępnym na stronie https://kpck.pl/21-ogolnopolski-przeglad-artystycznego-ruchu-seniorow/ i wysyłania swoich zgłoszeń. W razie pytań pomocą służy Dział Edukacji i Integracji Międzypokoleniowej KPCK w Bydgoszczy. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail integracja@kpck.pl lub dzwoniąc pod numer 780 181 770.