Apartament Sonata – Międzywodzie

Międzywodzie

Międzywodzie

 

Międzywodzie to miejscowość nadmorska znajdująca się w zachodniej części wyspy Wolin. Piękne plaże zachęcają do plażowania latem i długich spacerów przez cały rok. Doskonała infrastruktura miejska sprawia, że miejscowość jest szczególnie lubiana przez turystów niepełnosprawnych oraz rodziny z dziećmi.

 

Międzywodzie to także miejscowość, która, choć pojawia się w ofertach turystycznych, nie jest szczególnie oblegana. Tym samym świetnie sprawdza się jako miejsce wypoczynku. Dzięki infrastrukturze zawierającej dużą ilość podjazdów dla wózków, dostęp z miasta do plaży jest bardzo wygodny dla osób mających trudności z poruszaniem się. Panujący tu cały rok spokój sprawia, że z wypoczynku w tej nadmorskiej miejscowości chętnie korzystają również seniorzy.

Apartament Sonata

 

Położenie

Sonata to apartament o powierzchni ok. 100 m2 znajduje się w budynku, który położony jest zaledwie 100 m od morza. Po pokonaniu niespełna 200 metrów można dotrzeć do ścisłego centrum miejscowości. Taka sama odległość dzieli apartament od sklepów, kościoła czy poczty.

Wyposażenie

Apartament Sonata składa się z salonu, sypialni, łazienki oraz aneksu kuchennego połączonego z jadalnią. W apartamencie znajduje się łoże małżeńskie oraz dwie dodatkowe kanapy. W pełni wyposażonym aneksie kuchennym można przygotowywać posiłki. Łazienka wyposażona jest m.in. w prysznic z masażem wodnym, pralkę, suszarkę. Apartament wyposażony jest również w piękny, słoneczny taras, gdzie można spędzać całe godziny na leniuchowaniu.

Oferta dla seniora

Apartament Sonata dostępny jest przez cały rok. Seniorów zapraszamy szczególnie wiosną i jesienią. Jest to czas, kiedy Międzywodzie snuje swoje leniwe życie wśród pięknej przyrody. W tym czasie może oferuje spacerowiczom ogromne ilości jodu do wdychania. Warto też wspomnieć o możliwościach jakie dają rowerowe wycieczki czy spacery z kijkami.

Dane kontaktowe

Apartament Sonata
ul. Zwycięstwa 9 apartament 20
72-415 Międzywodzie

Tel. 91 300 00 33, 668 888 866

apartament@miedzywodzie-sonata.pl

Strona internetowa www.miedzywodzie-sonata.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.