Naturalny makijaż paznokci

makijaż paznokci

makijaż paznokci

Baza, korektor, podkład trochę różu i makijaż gotowy. Na pierwszy rzut oka to opis make up’u twarzy – jednak jak się zaraz przekonasz to także opis najmodniejszego w tym sezonie makijażu paznokci.

 
Makijaż typu nude to trend, który już od kilku lat podbija serca Polek. Jego wykonanie nie jest specjalnie trudne, pasuje do każdej sytuacji i każdego wieku. Dlatego na ulicy można spotkać zarówno nastolatkę jak i seniorkę mającą taki make up na twarzy. Teraz przyszła także moda na naturalne paznokcie.

Makijaż nude charakteryzuje się bardzo delikatnymi i neutralnymi barwami lakierów do paznokci wykorzystywanymi do jego wykonania. Paznokcie pokrywane są kosmetykami w kolorach delikatnego beżu, jasnymi odcieniami brzoskwiniowymi oraz bardzo lekkim różem. Dzięki takim kolorom paznokcie wyglądają pięknie i naturalnie na każdej dłonie. Makijaż nude doskonale sprawdza się podczas każdej okazji. Będzie świetnie wyglądał w pracy, w domu ale także na eleganckiej kolacji.

Niestety osoby, które mają zniszczone paznokcie lub przebarwione z powodu malowania ich na ciemne kolory muszą uzbroić się w cierpliwość. Zanim naturalny makijaż będzie doskonale wyglądał trzeba doprowadzić płytki paznokci do dobrego stanu. Do tego celu najlepiej nadają się odżywki do paznokci dostępne w większości dobrych drogerii.

Więcej informacji na temat najmodniejszego trendu w tym sezonie podaje pani Kinga Czernichowska, menadżer Sens And Body Spa.

Materiał video pochodzi z serwisu Newsrm.tv

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.