Majówka 2016: Podróżuj bez ograniczeń!

Majówka
Majówka
Fot. Przewozy Regionalne

39 zł – już za tyle można podróżować po Polsce przez cały długi weekend majowy. Na wszystkich trasach, od morza po góry, o dowolnych porach! Sprawdź naszą ofertę i zaplanuj Majówkę z Przewozami Regionalnymi!

 

Jak najtaniej?

Tegoroczny układ dni w kalendarzu sprzyja podróżowaniu. Biorąc tylko jeden dzień urlopu (2 maja), można wyjechać aż na sześć dni. Relaks nad morzem? Wycieczki po górskich szlakach? Przejażdżki rowerowe? Dzięki najnowszej ofercie Przewozów Regionalnych nie trzeba się ograniczać! Wystarczy kupić bilet turystyczny, który wyjątkowo będzie ważny przez cały długi weekend: we wszystkich pociągach REGIO, na każdej trasie, o dowolnej godzinie. Podróżnikom szczególnie polecamy mini bilet turystyczny za 39 zł, z którym będzie można odbyć dowolną liczbę podróży od piątku (29 kwietnia) od godz. 18:00 do środy (4 maja) do godz. 6:00. Dla osób podróżujących nie tylko naszymi pociągami również przygotowaliśmy specjalną promocję: bilet turystyczny (za 45 zł) będzie ważny w takim samym terminie jak jego tańszy wariant. Dzięki temu podczas weekendowych wojaży będzie można korzystać nie tylko z połączeń REGIO, ale także z pociągów osobowych sześciu innych przewoźników: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Warto pamiętać, że z biletem turystycznym i mini biletem turystycznym można podróżować także do Czech i do Niemiec – obowiązują one do pierwszych stacji położonych za granicą.

 

 

Gdzie pojechać?

Każdego dnia trasy kolejowe w całej Polsce wyjeżdża około 1600 naszych pociągów. Choć większość z nich to pociągi regionalne i aglomeracyjne, wiele z nich dociera do atrakcyjnych miejscowości turystycznych oraz łączy ze sobą największe miasta. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mieszkańcom Podkarpacia polecamy wycieczkę z Rzeszowa do Gorlic. Po kilku latach przerwy nasze pociągi znów będą docierały do położonego na granicy Bieszczadów i Beskidu Niskiego Łupkowa. Jak co roku w Majówkę pociągi będą kursowały także na Roztocze: z Lublina do Bełżca i z Rzeszowa do Zamościa. Poznaniakom rekomendujemy wyjazd w Sudety. Najwygodniej i najtaniej można tam dojechać zmodernizowanymi pociągami „Kamieńczyk” (Poznań – Szklarska Poręba) i „Wilczka” (Poznań – Jelenia Góra). Zachęcamy również do skorzystania z pociągów kursujących na co dzień, które dojeżdżają m.in. do: Świnoujścia, Kołobrzegu, Władysławowa, Helu, Giżycka, Hajnówki, Kłodzka, Zakopanego i Krynicy-Zdroju.

 

Nasza propozycja może zainteresować także turystów preferujących zagraniczne kierunki. Pociągami REGIO można dojechać do trzech portów lotniczych: w Lublinie (Świdnik), w Szczecinie (Goleniów) oraz do niedawno otwartego lotniska Olsztyn-Mazury w Szymanach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.