Październikowy ranking lokat – gdzie opłaca się oszczędzać w tym miesiącu?

ranking lokat

ranking lokatDla osób, które nie chcą zamrażać swoich środków na dłuższy czas, najlepszym rozwiązaniem są lokaty krótkoterminowe. Trwają one do trzech miesięcy i potrafią przynieść nawet 4% zysku.

 
Najlepiej oprocentowane lokaty dla nowych klientów dla kwoty 10000zł

W październikowym zestawieniu aż 3 lokaty mają takie samo, najwyższe oprocentowanie. Najsilniej o względy nowych klientów zabiegają: mBank, eurobank oraz Idea Bank oferując lokatę z oprocentowaniem 4% w skali roku.
 
Lokata na dobry start oferowana przez eurobank umożliwia zarobienie dokładnie 4% w skali roku przez pierwsze 3 miesiące. Podejmując decyzję o przedłużeniu lokaty, w następnym trzymiesięcznym okresie, oprocentowanie będzie wynosiło 5%, jeśli na konto będzie wpływało wynagrodzenie oraz 4% jeśli użytkownik będzie aktywnie korzystał z karty płatniczej.
 

Lokata Happy w ofercie Idea Banku to idealne rozwiązanie dla osób pragnących niezależności. Założenie lokaty nie skutkuje koniecznością spełnienia jakichkolwiek dodatkowych warunków, a umożliwia zarobienie 4% w skali roku.
 
Lokata Dla Nowych Klientów w mBanku umożliwia uzyskanie oprocentowania w wysokości 4% przez pierwsze 3 miesiące oszczędzania. Dzięki niskiej minimalnej wpłacie (500zł), lokata ta jest dostępna dla szerokiej grupy ludzi.
 

Najlepiej oprocentowane lokaty dla klientów bez konieczności spełnienia dodatkowych warunków

To oferta dla osób, które nie planują otwierania nowego konta w innym banku. W niniejszym zestawieniu przewodzi SK Bank z elokatą 24, na której oprocentowanie wynosi 2,7% w skali roku.
 
Drugie miejsce zajmują ex aequo 3 banki z trzema różnymi lokatami o oprocentowaniu 2,5%. Są to: BIZ Bank z lokatą BIZ Spinającą, Bank SMART oferujący SMART lokatę oraz Idea Bank z Lokatą Numer 1.
 
Na trzeciej pozycji uplasował się Plus Bank oferujący Lokatę Internetową.
 
Oszczędzanie pieniędzy na lokatach to obecnie najbezpieczniejszy sposób na odkładanie swoich oszczędności. Chociaż ich oprocentowanie nie jest wysokie, pozwalają w bezpieczny sposób dodatkowo zarabiać i co najważniejsze, wpłacając pieniądze na lokatę, zawsze otrzymuje się więcej, niż się wpłaciło, a w przypadku innych produktów finansowych (np funduszy inwestycyjnych) takiej gwarancji nie ma. Dlatego warto zakładać lokaty.
 
Tutaj na stronie przeczytasz więcej na temat lokat bankowych.

 

 

 

Jeden komentarz


  1. Lokata to chyba najlepszy sposób na w miarę pewny zarobek. Bardzo dobry artykuł, oby więcej takich!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.